Tallinna Puuetega Inimeste Koda tähistab 20. juubelit

Tallinna Puuetega Inimeste Koda tähistab organisatsiooni 20. juubelit 3. oktoobril suure juubeliseminariga, kuhu kutsutakse puuetega inimeste esindusorganisatsioonide juhid ning pikaaegsed koostööpartnerid.

3. oktoobri juubeliseminaril arutletakse ühiselt puuetega inimeste esindusorganisatsioonide rolli üle kodanikuühiskonnas. Kuhu ühendused paigutuvad ning kuidas näevad ühenduste rolli erinevad partnerid? Kuidas olla hea partner ja millist tuge on ühendustel vaja, et oma tegevustes kasvada ja oma tööd veelgi paremini teha?

Tavapärase konverentsi asemel tekkis soov anda aruteluseminari kaudu käega katsutav väärtus oma kogukonnale, kellega on pikalt koostööd tehtud. Aruteluformaat võimaldab kõigil osalejatel kaasa rääkida. Lisaks soovib TPIK tähtsal päeval tunnustada häid koostööpartnereid.

Juubeliseminari moderaatoriks on Marleen Pedjasaar.


Juubeli tähistamine jätkub 4. oktoobril, kui TPIK korraldab sünnipäeva tähistamiseks avatud kontserdi, kuhu on oodatud kõik Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskuse külastajad ja puuetega inimesed. Kontserdil esineb Boris Lehtlaan ning osalejatele pakutakse kohvilauda koos suupistetega.


Sünnipäeva tähistamise raames avatakse ka fotonäitus Tallinna Puuetega Inimeste Koja ajaloo ja Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskuses toimunud tegevustest läbi aastate.


Projekti rahastavad Tallinna Linn ja Hasartmängumaksu Nõukogu ning rahandusministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest.

VEEL UUDISEID

15.09.2017
Kristiine seenioride tervisepäev "Terve Kristiine" laupäeval 30.09.17 kell 11:00
15.09.2017
Järgmine mälutreening teisipäev, 20.september kell 16 Tallinna Puuetega Inimeste tegevuskeskuses
15.09.2017
Eesti Interpreetide Liit kutsub kontserdile teisipäeval, 19. septembril kell 16:30
11.09.2017
Tallinna Puuetega Inimeste Koja (TPIK) Tegevuskeskuses pakutavad huvi-ja sporditegevused 2017
08.09.2017
Avalik valimisdebatt 20. septembril kell 15:00 Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskuses