Uus hooaeg Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskuses

Uut hooaega alustanud Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskuses saavad puudega inimesed õppida muu hulgas inglise keelt, line-tantsu või bailatinot või hoopis tegeleda kunstitegevustega.

Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskus (Endla 59) on võimalik algaval sügishooajal osaleda uutes grupitegevustes: Kundalini jooga ja hispaania keele vestlusgrupp.

Kundalini jooga hõlmab füüsilisi harjutusi, hingamistehnikat, kehaasendeid, käteasendeid, mantraid ning meditatsioone. Kundalini joogal on puhastav ja raviv toime, mis aitab saavutada ja hoida keha, vaimu ja hinge vahelist tasakaalu. Joogatunnid toimuvad teisipäeviti.

Varasemast tuntud grupitegevustest on puuetega inimestel võimalik esmaspäeva õhtuti osaleda line- tantsu tundides. Line- tantsu puhul on tegemist on erinevate raskusastmetega universaalse tantsustiiliga, kus vanus ei mängi mingit rolli ja kõik saavad tantsida ilma partnerita. Neljapäeviti on võimalik tegeleda bailatino ja seltskonnatantsuga.

Uuel hooajal jätkub kord nädalas puuetega inimeste loomingulise avardumise kursus, kus vabatahtlike kunstieriala tudengite käe all on võimalus avastada erinevaid kunstitehnikaid.

Keelehuvilistel on võimalus harjutada inglise keele ja hispaania keele oskusi vestlusgruppides, mida juhendavad Hispaaniast ja Portugalist pärit välisvabatahtlikud.

Puuetega laste vanematele ja venekeelsetel puuetega inimestel on võimalik osaleda eneseabigruppides, mille eesmärgiks on pakkuda osalejatele infot ja tuge lahendamaks igapäevamuresid.

Täpsemat infot Tegevuskeskuses pakutavatest võimalustest leiab siit: http://www.tallinnakoda.ee/1,48

Veel saavad soovijad keskuses mängida piljardit, koroonat, lauatennist, lugeda ajalehti, jm. Samas saab informatsiooni puuetega inimestele suunatud teenuste ja toetuste ning ühingute tegevuse kohta.

Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskus on avatud kõikidele puuetega inimestele, hoolimata vanusest, soost või puude raskusastmest.

Tallinna Puuetega Inimeste Koda
Endla 59, 10615 Tallinn
Telefon: 656 4048
e-post: koda@tallinnakoda.ee
http://www.tallinnakoda.ee

VEEL UUDISEID

17.09.2012
Postimees: Tiina Kangro: kuningas on alasti
17.09.2012
Homme alustab Tegevuskeskuses hispaania keele vestlusring
12.09.2012
EPL: Kolmandik vaidlustatud puudeotsuseid rahuldatakse
10.09.2012
Tule ja naudi ladina- ameerika särtsakaid rütme!
06.09.2012
ERR: Invaspordiühing: puudega inimese terveks pidamine on diskrimineerimine