Kundalini jooga tunnid teisipäeviti alates 4.septembrist

Tallinna Puuetega Inimeste Koda (TPIK) kutsub huvilisi osalema Kundalini jooga tundides, mis hakkavad toimuma teisipäeviti kell 17.30-19.

Esimene näidistund toimub 4.septembril ja on tasuta.

Kaasa palun võtta vesi ja pleed/tekk keha kinnikatmiseks. Riietuda mugavalt, soovitavalt valgesse või heledasse. Võimlemismatid on kohapeal olemas.

Registreerumine joogatundi tel: 656 4048 või tiiu@tallinnakoda.ee NB! Kohtade arv on piiratud.

Mis on Kundalini jooga? See on dünaamiline jooga vorm, mis hõlmab füüsilisi harjutusi, hingamistehnikat, kehaasendeid, käteasendeid, mantraid ning meditatsioone. Kundalini joogal on puhastav ja raviv toime. Kundalini jooga aitab avada tshakraid, lahti hoida energiakanaleid, stimuleerida näärmeid, tugevdada närvisüsteemi. Aitab saavutada ja hoida keha, vaimu ja hinge vahelist tasakaalu.

Jooga õpetaja Kristel Paimla/Manavjeet Kaur: Olles tegutsenud aastaid juristina ja emana, tuli kundalini jooga minu igapäevaellu 2010. aastal, kui ootasin oma kolmandat last. Esialgu käisin vaid rasedate kundalini jooga tunnis, et vaigistada oma meelt, mis sumises nagu herilasepesa, et toetada oma kõhubeebi vaimset ja füüsilist arengut ja et minna väärikalt läbi kõikvõimalikest eluraskustest ise sealjuures kogedes nii julgust, õnne, sisemist rahu, turvalisust, tasakaalu kui ka iseenda lõputust. Täna käin ma aga juba ise kundalini jooga õpetaja teed ning aitan läbi jooga leida teistel oma sisemist õnne, rahu, armastust ja vabadust, kasvada iseendas ning vabaneda hirmudest, sõltuvustest, stressist jne. Lisaks muudab kundalini jooga inimese rahulikumaks, paraneb füüsiline vorm ja üldine tervislik seisund ning inimene saab positiivset lisaenergiat ja õpib seda ka ise tootma.

Tallinna Puuetega Inimeste Koda
Endla 59, 10615 Tallinn
Tel: 656 4048
e-post: koda@tallinnakoda.ee
http://www.tallinnakoda.ee

VEEL UUDISEID