Ilmus puuetega inimeste infolehe Kojaline neljas number

Tallinna Puuetega Inimeste Kojal ilmus puuetega inimeste valdkonda kajastava infolehe „Kojaline“ neljas number, mille seekordseks peateemaks on "Invamess 2010".

Kaks korda aastas ilmuva tasuta infolehe eesmärk on parandada puuetega inimestele, nende lähedastele ja valdkonna spetsialistidele suunatud informatsiooni kättesaadavust- kajastada puuetega inimeste elu, tutvustada neile suunatud toetusi- teenuseid, puuetega inimeste ühenduste tegevusi jne. 

Infolehe „Tegija" rubriigis on võimalik tutvuda tublide töötajatega hoolekande, tervishoiu või hariduse valdkonnas, keda on esile tõstnud puuetega inimesed või nende pereliikmed. Neljandas numbris on selleks viipekeeletõlk Ulvi Saks.

Igas infolehes tutvustatakse ühte Tallinna Puuetega Inimeste Kojaga seotud persooni ja liikmesorganisatsiooni, nii on järjekordses infolehes portreteeritud Koja invataksoteenuse koordinaatori Tiia Tiiki ning Tallinna Invaspordiühingu tegemisi. 

Põhja- Eesti Pimedate Ühingu juhatuse esinaine Kristiina Peetsalu mõtiskleb oma arvamusloos positiivse diskrimineerimise ja õpitud abituse teemadel. Lisaks leiab Kojalise värskest numbrist usutluse Eesti Puuetega Inimeste Koja uue juhatuse esinaise Monika Haukanõmmega, uurimustulemuste kokkuvõtte perede kohanemisest puudega lapse sündimisel jne.

Infoleht on kättesaadav Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskuses (Endla 59), Tallinna linnaosade sotsiaalhoolekande osakondades ning Tallinna Linnavalitsuse teenindusbüroos (Vabaduse väljak 7). Elektroonilisel kujul on infoleht allalaetav Tallinna Puuetega Inimeste Koja koduleheküljel: www.tallinnakoda.ee 

Infolehe väljaandmist toetab Euroopa Sotsiaalfond.

VEEL UUDISEID

05.10.2010
Arvutikursused puuetega inimestele
05.10.2010
Algas vaimse tervise nädal
05.10.2010
Tasuta õigusnõustamine 27. oktoobril
24.09.2010
Tegevuskeskuses alustab inglise keele vestlusring
14.09.2010
Tallinnas tulekul Invamess 2010, 1.-2. oktoober