TPIK: Puuetega inimesed kutsuvad poliitikuid avalikule valimisdebatile

Tallinna Puuetega Inimeste Koda (TPIK) korraldab 07. oktoobril avaliku valimisdebati puuetega inimesi puudutavates küsimustes.

TPIK poolt korraldatava debati eesmärk on välja selgitada, mida kavatsevad Tallinnas kandideerivad poliitikud teha pealinna puuetega inimeste ja nende hooldajate heaks järgmisel neljal aastal.

Debatil osalevad Hanno Pevkur (Reformierakond), Merike Martinson (Keskerakond), Siimu Loogma (Rahvaliit), Urmas Reinsalu (Isamaa ja Res Publica Liit), Aleksander Laane (Erakond Eestimaa Rohelised) ja Maimu Berg (Sotsiaaldemokraatlik Erakond).

Aprillikuu jooksul kohtus TPIK suuremate erakondade esindajatega tutvustades ootusi puuetega inimeste olukorra parandamiseks Tallinna linnas. Ettepanekud on kättesaadavad aadressil http://www.tallinnakoda.ee/uudised/1101

TPIK juhatuse liige Külli Urb: „Eriti nüüd, kui vähenevad eelarvetulud ning suureneb töötus, on oluline, et erakonnad jälgiksid oma valimisprogrammides Eesti Vabariigi põhiseaduse paragrahvi 28 lõiget 4, mille kohaselt on lasterikkad pered ja puuetega inimesed riigi ja kohaliku omavalitsuse erilise hoole all.“

Debatt toimub Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskuses (Endla 59) 7. oktoobril algusega kell 15.30.

TPIK eesmärgiks on kaitsta ja esindada puuetega inimeste huve Tallinna tasandil. Koda on katusorganisatsiooniks 22-le Tallinna puuetega inimeste ühingule. Tallinnas on kokku ligi 20 000 puudega inimest, kellest ligi 4700 kuulub Koja liikmesorganisatsioonidesse.

VEEL UUDISEID

08.10.2009
Terviselaupäev 10.oktoobril kell 12
08.10.2009
TPIK kutsub osalema Hatha jooga tundides
08.10.2009
TPIK kutsub 22. oktoobril osalema lapsehoiuteenuse seminaril
29.09.2009
Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskuse sügishooaja tegevused
28.09.2009
TPIK kutsub puuetega inimesi osalema arvutikursustel