6. juunil toimub Kristiine Keskuses Party On Wheels

Party On Wheels ehk lühidalt POW on 6.juunil Kristiine kaubanduskeskuses korraldatav meelelahutuslik üritus nii noortele kui vanadele.

Poolepäevase ürituse raames astuvad üles tuntud bändid nagu HND,Külalised ja Tanel Padar, ürituse külastajad saavad osaleda lõbusal auhindadega ratastoolirallil - üles seatakse takistusrada, mis tuleb läbida ratastooliga ja aja peale.

Lisaks astuvad üles ratastoolis noored mitmete põnevate tegevustega. Lavale tulevad ratastoolitantsu grupp Silver Wheels koos tüdrukute linetantsu gruppiga Kicking Chicks. Oma oskusi näitavad elektriratastooli hoki klubi liikmed.

Üritus lõppeb POW auhindade jagamisega - soovime tunnustada neid meelelahutuskohti, haridusasutusi ja organisatsioone, kes on hõlbustanud liikumispiiranguga inimeste ligipääsu oma hoonetele.

Kogu õhtut juhib Tauri Tallermaa.

Toetajad.
Noorteprojekti Party On Wheels toetab Eestis mitmeid olulisi ühiskondlikke projekte algatanud Heateo Sihtasutus (www.heategu.ee) ja selle juurde kuuluv noorteprojektide katusorganisatsioon SINA (www.sinanoored.ee). Selle ideega on kaasa läinud ja meid toetama asunud heli- ja valgustehnika firma Baltikontsert, videolahendustega tegelev RGB, serveriruumi vahendamisega tegelev Netpoint ja kohaga toetab Kristiine kaubanduskeskus . Nõu ja jõuga aitab kaasa Neeme Kari ürituskorraldusfirmast Broadline.

Pikemalt on üritusest kirjutatud meie veebilehel: http://www.partyonwheels.eu
Kindlasti tasub vaadata ka esimest lühikest videoklippi: http://www.partyonwheels.eu/Video.html
Jüri Lehtmets

POW!
Mobiil: 56 638 752
E-Mail: jyri.lehtmets(at)gmail.com

VEEL UUDISEID