Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool sai uue ilme

Raepress
27. november 2008

Piduliku aktuse ja sümboolse lindilõikamisega tähistati täna Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikooli pikka aega kestnud remondi lõppemist, kus lapsed saavad nüüd õppida põhjaliku uuenduskuuri läbinud majas.

Majas on praeguseks remonditud ja uue sisustuse saanud kõik rühma- ja klassiruumid, renoveeritud on bassein ja ehitatud saun. Kooliosas on paigaldatud uus lift ning ehitatud välja katusealune, kus erivajadustega õpilastel on võimalik mugavalt lõunatada ning vahetundides puhata. Lisaks on majas nüüd ka võimlemissaal, muusikaklass, õppeköök ja raamatukogu ning erispetsialistidel tööks mugavad kabinetid.

Tallinna abilinnapea Kaia Jäppineni sõnul on linna eesmärk teha koolihooned võimalikult kiiresti korda ning luua kaasaegsed õpitingimused õpilastele ja töötingimused õpetajatele. „Põhjalike renoveerimistööde käigus on Laagna Lasteaed-Põhikoolis loodud kaasaegsed tingimused nii õpetajatele kui ka õpilastele ja lasteaialastele, sh. erivajadustega õpilastele,“ tõdes Jäppinen.

Detsembris avatakse pealinnas pidulikult kaks täiesti uut lasteaiahoonet: Padriku ja Kasekese lasteaia, millega lisandub linnas ühtekokku 180 uut lasteaiakohta.

VEEL UUDISEID

09.12.2008
Tallinna Puuetega Inimeste Koda kutsub 17. dets jõulukontserdile
08.12.2008
Kohtumisõhtu Vilen Künnapuga 10. detsembril
02.12.2008
Muutub puudega lapse toetuse määramise kord
28.11.2008
Tallinna Invakomisjon tegi aastakokkuvõtteid
24.11.2008
Kutse Tallinna Puuetega Inimeste Koja infoüritusele 3. dets kell 15