Invamess 2014 ajakava

Invamess 2014 ajakava:
Neljapäev, 10.04.2014


13.00-13.15 Messi avamine, sõnavõtud (1. korruse fuajee)

13.00-19.00 Eksponentide väljapanekud (1. korruse saal ja klubiruum ning 2. korruse fuajee)

13.00-19.00 Kohvik (1. korruse klubiruum)

13.00-16.00 Veresuhkru ja vererõhu mõõtmine, diabeediriski ja kehakoostise hindamine,
Tallinna Suhkruhaigete Selts (2. korrus, ruum 203)

13.00-19.00 Lapsehoid (2. korrus, ruum 205)

13.00-15.00 Avatud internetipunkt, tugiisik Vesse Lodi (2. korrus, ruum 210)

13.00-15.00 Sotsiaalkindlustusameti nõustamine (2. korrus, ruum 208)

13.00-17.00 Sotsiaalnõustamine (Linnaosade valitsuste sotsiaalhoolekande osakondade puuetega inimeste spetsialistid (2. korrus, ruum 201)

13.00-17.00 Õigusnõustamine (Eesti Patsientide Esindusühingu juristid) (2. korrus, ruum 206)

14.00-15.00 Infotund "Mina omastehooldaja?",
Tiina Tursman, MTÜ Kuusalu Omastehooldus juhatuse liige, (viipekeelne tõlge)
(2. korrus, ruum 209)

14.00-16.00 Siidimaali õpituba, MTÜ Danko juhendajad (2. korrus, ruum 202)

14.00-17.00 TRE (Trauma ja stressi vabastamise harjutused) teraapia koolitus,
Tiia Lõoke, Voog Koolitus (hoovimaja)

15.00-17.00 Haigekassa nõustamine (2. korrus, ruum 208)

15.00-16.00 Arvutikursus "Kuidas internetis turvaliselt liikuda?",
koolitaja Vesse Lodi (2. korrus, ruum 210)

15.00-16.00 Kepikõnd Tegevuskeskuse ümbruses,
juhendaja Külly Halenius (kogunemine 1. korruse peaukse juures)

16.00-17.00 Infotund "Peaasjalikult vaimse tervise hoidmisest",
Peaasi.ee esindajad Ivar Soosaar ja Monika Palu-Laeks (viipekeelne tõlge)
(2. korrus, ruum 209)

16.00-17.00 Viipekeele õpituba,
juhendaja Jari Pärgma ja Marju Telliskivi (2. korrus, ruum 202)

16.00-18.00 Avatud internetipunkt, tugiisik Vesse Lodi (2. korrus, ruum 210)

17.00-19.00 Õpituba "Puuetega noorte väljakutsed tänapäeval",
moderaator Ksenia Tsutsunava (2. korrus, ruum 202)


Invamess 2014 ajakava:
Reede, 11.04.2014

11.00-17.00 Eksponentide väljapanekud (1. korruse saal ja klubiruum ning 2. korruse fuajee)

11.00-16.00 Sotsiaalnõustamine (Linnaosade valitsuste sotsiaalhoolekande osakondade puuetega inimeste spetsialistid) (2. korrus, ruum 201)

11.00-16.00 Õigusnõustamine (Eesti Patsientide Esindusühingu juristid) (2. korrus, ruum 206)

11.00-13.00 Haigekassa nõustamine (2. korrus, ruum 208)

11.00-17.00 Kohvik (1. korruse klubiruum)

11.00-17.00 Lapsehoid (2 korrus, ruum 205)

11.00-13.00 Avatud internetipunkt, tugiisik Vesse Lodi (2. korrus, ruum 210)

11.00-13.00 Oma keha tervendamine koolitus,
Tiia Lõoke, Voog Koolitus (hoovimaja)

11.00-15.00 Veresuhkru ja vererõhu mõõtmine, diabeediriski ja kehakoostise hindamine,
Tallinna Suhkruhaigete Selts (2. korrus, ruum 203)

11.30-12.00 Infotund „Tallinna Ülikooli sotsiaaltöö instituudi õppimisvõimalused, täiendkoolitused ja teadus-arendusprojektid“,
Koidu Saia, Tallinna Ülikool (2. korrus, ruum 209)

12.30-13.30 Infotund "Kogemusnõustamine puuetega laste vanematele"
Külli Urb, Tallinna Puuetega Inimeste Koja juhatuse liige (viipekeelne tõlge)
(2. korrus, ruum 202)

13.00-14.00 Erasmus+ infotund puuetega noortele ja puuetega noorte vanematele,
Velli Kivi, SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo (2. korrus, ruum 209)

13.00-16.00 Sotsiaalkindlustusameti nõustamine (2. korrus, ruum 208)

13.00-14.00 Arvutikursus "Kuidas internetis turvaliselt liikuda?",
koolitaja Vesse Lodi (2. korrus, ruum 210)

13.30-15.00 Puuetega laste vanemate kogemusnõustamine,
Tallinna Puuetega Inimeste Koja kogemusnõustajad (2. korrus, ruum 202)

14.00-15.00 Infotund ""Mida toob kaasa uus töövõimereform?"
Pille Liimal, Eesti Töötukassa juhatuse liige (viipekeelne tõlge) (2. korrus, ruum 209)

14.00-16.00 Avatud internetipunkt, tugiisik Vesse Lodi (2. korrus, ruum 210)

14.00-16.00 Õpituba "Puuetega noorte väljakutsed tänapäeval",
moderaator Ksenia Tsutsunava (hoovimaja)

15.00-16.00 Kepikõnd Tegevuskeskuse ümbruses,
juhendaja Külly Halenius (kogunemine 1. korruse peaukse juures)

15.00-16.00 Viipekeele õpituba,
juhendaja Jari Pärgma ja Marju Telliskivi (2. korrus, ruum 202)